Loading...

Praktykant – Wsparcie IT

Interesuje cię jak wygląda praca w dziale IT w dużej międzynarodowej korporacji? Chcesz poznać procesy i zasady pracy działu IT świadczącego usługi dla oddziału firmy składającego się z trzech krajów? Biorąc udział w naszych praktykach będziesz miał okazję poznać to wszystko od środka. Jeśli jesteś głodny wiedzy i chcesz nauczyć się czegoś nowego to masz teraz okazję dołączając do naszego zespołu.

Zakres obowiązków
Podczas praktyk będziesz wspierał działania lokalnego działu IT. Do Twoich obowiązków należeć będą m.in.:

  • Instalacja/przygotowywanie laptopów do wydania pracownikom
  • Aktualizacja bazy inwentaryzacji sprzętu
  • Krosowanie kabli / podłączania miejsc pracy
  • Aktualizacja spisu dokumentów
  • Wsparcie użytkowników

Wymagania
Wymagane kwalifikacje:

  • Znajomość Windows 7/10 oraz Office 2010/2016
  • Podstawowa znajomość angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność słuchania, terminowość, umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność od poniedziałku do piątek – możliwy niepełny wymiar czasu

Mile widziana znajomość:

  • Okablowania sieciowego
  • Diagnostyki problemów z Windows 7/10 i Office 2010/2016

Edukacja:

  • Ukończona szkoła średnia – preferowany kierunek techniczny
  • Studia z zakresu informatyki/telekomunikacji będą plusem

Oferujemy:
  • Płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie (do końca czerwca),
  • Fantastyczną atmosferę i współpracę z doświadczonymi konsultantami: Deweloperami, Testerami, Team Leaderami,
  • Dostęp do wiedzy z wielu sektorów IT,
  • Udział w kulturze knowledge-sharing,
  • Codzienne rozgrywki w piłkarzyki;),
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy w pełnym/niepełnym wymiarze godzin!!!

 Previous  All works Next