Loading...

Administrator Baz Danych MS SQL

  • Database Administration
  • Warszawa
Opis stanowiska
CGI Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy CGI, światowego lidera w dziedzinie doradztwa IT oraz usług biznesowych.
Zajmuje się doradztwem i usługami IT, integracją systemów, zarządzaniem IT i funkcjami biznesowymi w imieniu klienta oraz planowaniem, rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych.Pracownikom zapewniamy rozwój w środowisku pracy opartym na zaangażowaniu i szacunku oraz atrakcyjny pakiet benefitów.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora Baz Danych MS SQL

Zakres obowiązków:
  • Administrowanie bazami danych MS SQL
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalacji, aktualizacji, optymalizacji
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych
  • Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów
  • Rozwiazywanie zgłoszonych problemów

Wymagania:
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość (minimum 3 lata doświadczenia) zagadnień związanych z administracją bazami danych MS SQL Server (2014-2016)
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych PostgreSQL, SyBase, MySQL będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu następujących problemów:
    • problemy dotyczące integralności baz danych
    • problemy z wydajnością
    • replikacja i logowanie
    • kwestie dotyczące połączeń
    • kwestie związane z bezpieczeństwem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kopii zapasowych, przywracaniem, tworzeniem mirroringu, replikacją i change data capture
  • Doświadczenie w optymalizowaniu wydajności, optymalizacji Query, korzystaniu z monitora wydajności, SQL Profiler lub innych powiązanych narzędzi do monitorowania i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych, w tym:
    • projektowanie danych logicznych i fizycznych
    • tabele
    • techniki normalizacji
    • relacje
    • klucze podstawowe i klucze obce
    • typy danych
  • Doświadczenie z transakcjami typu EAV
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac rozwojowych SQL – umiejętność tworzenia, rozwiązywania problemów i optymalizacji kodu SQL (procedury składowane, funkcje, widoki, wyzwalacze, indeksy, ograniczenia)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tematem wpływu indeksowania i statystyk na wydajność i przechowywanie danych, z uwzględnieniem umiejętności ich tworzenia oraz zarządzania
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej środowiska, procesów i procedur
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu oraz zainteresowanymi stronami
Oferta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę lub kontrakt;
  • W przypadku współpracy w oparciu o umowy o pracę, bogaty pakiet benefitów (sprawdź tutaj:http://cgikariera.pl/#benefity);
  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do wiodących technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w firmie o niepowtarzalnej atmosferze 🙂
  • Premiowany program poleceń;
  • Codzienne rozgrywki w piłkarzyki i dobrą kawę 🙂
  • Dobrze zlokalizowane, nowoczesne biuro w centrum!

 Previous  All works Next