Loading...

Administrator Baz Danych

  • Database Administration
  • Warszawa

CGI jest wiodącą na rynku polskim firmą konsultingową w branży IT, a nasi konsultanci łączą znajomość lokalnego rynku oraz międzynarodowych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać usługi end-to-end z zakresu doradztwa, integracji systemów, outsourcingu jak i rozwiązań specyficznych dla danego sektora w zakresie: strategii IT, dopasowania IT do biznesu, zarządzania procesami biznesowymi i aplikacjami, zarządzania zmianą organizacji, architektury IT, prowadzenia biura projektów oraz zarządzania kosztami IT.

Poszukujemy Administratorów Baz Danych.

░▒▓█ Zakres obowiązków:  █▓▒░

  • Administrowanie bazami danych (minimum jedną):
    • Oracle 10-12
    • MSSQL (MS SQL Server (2014-2016))
    • PostgreSQL
    • MySQL
    • Sybase
    • MongoDB
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalacji, aktualizacji, optymalizacji
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych
  • Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów

░▒▓█ Wymagania:  █▓▒░

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych (jedna lub więcej):
    • MS SQL Server (2014-2016)
    • MySQL
    • Sybase
    • MongoDB
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu następujących problemów:
    • problemy dotyczące integralności baz danych
    • problemy z wydajnością
    • replikacja i logowanie
    • kwestie dotyczące połączeń
    • kwestie związane z bezpieczeństwem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kopii zapasowych, przywracaniem, tworzeniem mirroringu, replikacją, etc.
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych, w tym:
    • projektowanie danych logicznych i fizycznych
    • tabele
    • techniki normalizacji
    • relacje
    • klucze podstawowe i klucze obce
    • typy danych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej środowiska, procesów i procedur
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu oraz zainteresowanymi stronami

░▒▓█ Oferujemy:  █▓▒░

  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników;
  • Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%);
  • Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina);
  • Kartę Multisport;
  • Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI;
  • Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie;
  • Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan).

 Previous  All works Next