Loading...

Administrator Baz Danych

  • Database Administration
  • Warszawa

Opis stanowiska
CGI Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy CGI, światowego lidera w dziedzinie doradztwa IT oraz usług biznesowych.
Zajmuje się doradztwem i usługami IT, integracją systemów, zarządzaniem IT i funkcjami biznesowymi w imieniu klienta oraz planowaniem, rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

Pracownikom zapewniamy rozwój w środowisku pracy opartym na zaangażowaniu i szacunku oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora Baz Danych

Zakres obowiązków:

·        Administrowanie bazami danych:

o   PostgreSQL

o   MySQL

o   Sybase

o   MongoDB

o   Oracle

o   MSSQL

·        Wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalacji, aktualizacji, optymalizacji

·        Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych

·        Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów

·        Rozwiązywanie zgłoszonych problemów

Wymagania:

·        Znajomość zagadnień (minimum 1 rok doświadczenia) związanych z administracją bazami danych (jedna lub więcej):

o   MySQL

o   Sybase

o   MongoDB

·        Znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych Oracle i MSSQL będzie dodatkowym atutem

·        Doświadczenie w rozwiązywaniu następujących problemów:

o   problemy dotyczące integralności baz danych

o   problemy z wydajnością

o   replikacja i logowanie

o   kwestie dotyczące połączeń

o   kwestie związane z bezpieczeństwem

·        Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem kopii zapasowych, przywracaniem, tworzeniem mirroringu, replikacją, etc.

·        Doświadczenie w projektowaniu baz danych, w tym:

o   projektowanie danych logicznych i fizycznych

o   tabele

o   techniki normalizacji

o   relacje

o   klucze podstawowe i klucze obce

o   typy danych

·        Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej środowiska, procesów i procedur

·        Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu oraz zainteresowanymi stronami

Oferta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i posiadanych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę lub kontrakt;
  • W przypadku współpracy w oparciu o umowy o pracę, bogaty pakiet benefitów (sprawdź tutaj:http://cgikariera.pl/#benefity);
  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do wiodących technologii;
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w firmie o niepowtarzalnej atmosferze 🙂
  • Premiowany program poleceń;
  • Codzienne rozgrywki w piłkarzyki i dobrą kawę 🙂
  • Dobrze zlokalizowane, nowoczesne biuro w centrum!

 Previous  All works Next